Customer Success Manager

Warszawa / Praca zdalna · Sales

Oferty pracy     Customer Success Manager

Rekrutacja zdalna

→ Czy chcesz dołączyć do rakiety SaaS, która odnotowuje wzrost przychodów o 100% y/y?
→ Czy jesteś zainteresowany rozwijać narzędzia dla branży HRtech?

Dołącz do tomHRMjednego z najszybciej rozwijających się SaaS-ów z branży HRtech w Polsce.  Praca z klientami z różnych krajów, w tym z Polski. Od początku notujemy wzrost 100% y/y.

tomHRM wspiera w codziennej pracy ponad 50.000 pracowników. Należą do nich m.in. Mercedes Benz, Alior Leasing, Packhelp, Sentione, Airly, Brand24, Infermedica czy też sieć sklepów x-kom.

Poszukujemy Customer Success Manageraosoby, która będzie super pomocna i komunikatywna, która posiada doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego.

Kultura naszej firmy opiera się na kilku filarach:

  • Długoterminowe relacje
  • Zaufanie
  • Praca zespołowa
  • Efektywna komunikacja
  • Holistyczne podejście
  • Ciągły rozwój

Wymagania

  • Wysoka komunikatywność i kultura pracy,
  • Umiejętność ustalanie priorytetów i zarządzania czasem,
  • Pasja do pomagania klientom,
  • Znakomite umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej
  • Aktywne podejście do współpracy z zespołem,
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność rozwiązywania złożonych problemów

BONUS

  • Jeśli chcesz pracować z klientami z zagranicy to wymagamy angielski na poziomie komunikatywnym (pisany/mówiony)
  • Doświadczenie w pracy w SaaS,
  • Wiedza z obszaru HR.

Obowiązki

  • Komunikacja z klientem za pomocą kanałów: czat, mail, social media,
  • Dostarczanie klientom pełnych informacji i tworzenie pozytywnych doświadczeń z produktem,
  • Utrzymywanie relacji z klientami po wdrożeniu,
  • Issue triage :)
  • Monitorowanie potrzeb klientów,
  • Prowadzenie krótkich szkoleń online z zakresu użytkowania produktu,
  • Obsługa możliwości cross-selling i up-selling,
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży i Head of Product.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie dla B2B: 7000-8500 zł netto (lub adekwatnie dla UoP),
  • Forma umowy: UoP lub B2B,
  • Dla formy B2B - 20 dni płatnej przerwy w świadczeniu ("urlop"),
  • Premie roczne uzależnione od realizacji celów sprzedażowych,
  • Praca zdalna (w przyszłości opcja do wyboru pracy hybrydowej w Warszawie),
  • Elastyczne godziny pracy (dostępności),
  • Jednorazowy Home Office Bonus 1000 PLN
  • Bonusy za długi staż pracy,
  • Zapewniamy pełne wdrożenie do firmy, cykliczne szkolenia z produktu,
  • Wsparcie i zaangażowanie ze strony zespołu,
  • Wsparcie dla rozwoju: budżet na szkolenia (na razie online), książki.

Co dalej
Po otrzymaniu Twojego CV skontaktujemy się telefonicznie z Tobą aby krótko porozmawiać o Twoim doświadczeniu i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Praca zdalna

Stanowisko

Dział

Sales

Wynagrodzenie

7000.00 – 8500.00 PLN / miesięcznie

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę
B2B

Osoby kontaktowe

Mirosław Nowoszewski Founder / Head of Product

Recruitment powered by tomHRM