✨ Sales Development Representative

Praca zdalna · Sales

Oferty pracy     ✨ Sales Development Representative

Rekrutacja zdalna

Cześć  👋

Jesteśmy tomHRMjednym z najszybciej rozwijających się SaaS-ów (bootstrapping) z branży HRtech w Polsce.  tomHRM to aplikacja typu "all in one software" posiadająca zestaw narzędzi do wyboru, do zarządzania obszarami HR i komunikacją wewnętrzną.  Dzięki bootstrapowaniu jesteśmy niezależni, ale też mamy wysoki wskaźnik rentowności, a dzięki super sprawnemu team-owi sukcesywnie zdobywamy coraz większy udział w rynku w Polsce i globalnie.

Wspieramy w codziennej pracy ponad 60.000 pracowników, managerów i pracowników działów HR. Należą do nich m.in. Mercedes Benz, Alior Leasing, Packhelp, Sentione, Airly, Brand24, Infermedica czy też sieć sklepów x-kom.

Szukamy Sales Development Representative, który będzie pracował z inbound leadami z Polski. Głównym zadaniem osoby jest zadbanie o nowego potencjalnego i już zainteresowanego lead-a od pierwszego kontaktu, analizując potrzeby, odpowiadając na pytania, aż do zakupu. Osoba będzie również miała aktywny wpływ na rozwój produktu poprzez analizę potrzeb klientów i współpracę z Head of Product.

 Szukamy osób pracowitych, lubiących mierzyć się z postawionymi celami i lubiącymi pracować w zgranym, rozwijającym się zespole i firmie. Stawiamy na mocny team. Dlatego szukamy osób z dużą wiedzą lub/i szybką cechą uczenia się, nastawionych na długofalową przygodę z nami. Średnia stażu w naszym zespole to 5 lat 😎

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B lub obsłudze klienta biznesowego,
  • Zorientowanie na cele,
  • Umiejętność zamykania sprzedaży,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Proaktywne podejście do tematów.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wiedza z obszaru HR lub IT.

Obowiązki

  • Obsługa wysokiej jakości inbound leads,
  • Analiza potrzeb klientów,
  • Przygotowywanie ofert dla klientów,
  • Prowadzenie prezentacji online produktu,
  • Dostarczanie klientom pełnych informacji i tworzenie pozytywnych doświadczeń z produktem,
  • Dostosowanie podejścia i procesu sprzedaży do potrzeb klienta w celu maksymalizacji zamknięcia sprzedaży,
  • Obsługa cross-selling i up-selling.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia w sprzedaży usług SaaS dla B2B,
  • Wynagrodzenie na B2B: 8 000 - 10 000 zł netto,
    +  wynagrodzenie prowizyjne,
  • Wynagrodzenie na UoP: 7 000 - 9 000 zł brutto,
  • Premie roczne uzależnione od realizacji celów sprzedażowych,
  • Forma umowy: UoP lub B2B,
  • Dla formy B2B - 22 dni płatnej przerwy w świadczeniu usługi,
  • Praca zdalna (w przyszłości opcja do wyboru pracy hybrydowej w Warszawie),
  • Jednorazowy Home Office Bonus 1000 PLN
  • Bonusy za długi staż pracy,
  • Wsparcie i zaangażowanie ze strony zespołu,
  • Budżet na szkolenia zewnętrzne,
  • Cykliczne szkolenia wewnętrzne,
  • Realny wpływ na rozwój produktu.

Jak wyglądają kroki rekrutacji

1. Spotkanie online z Head of Product
2. Zadanie testowe
3. Spotkanie online finalne
4. Oferta finansowa / decyzja

Tryb pracy

Praca zdalna

Stanowisko

Sales Development Representative

Dział

Sales

Forma zatrudnienia

B2B

8000 - 10000 PLN netto / miesięcznie

Umowa o pracę

7000 - 9000 PLN brutto / miesięcznie

Osoby kontaktowe

Mirosław Nowoszewski
Head of Product / CEO (Founder)

Recruitment powered by tomHRM