Content/SEO Specialist (Polski)

Praca zdalna · Marketing · Content Manager

Oferty pracy     Content/SEO Specialist (Polski)

Rekrutacja zdalna

Wyjątkowa okazja aby dołączyć do tomHRMjednego z najszybciej rozwijających się SaaS-ów z branży HRtech w Polsce. Praca z klientami z różnych krajów, w tym z Polski. Rośniemy >100% y/y.

tomHRM wspiera w codziennej pracy ponad 50.000 pracowników. Należą do nich m.in. Mercedes Benz, Alior Leasing, Packhelp, Sentione, Airly, Brand24, Infermedica czy też sieć sklepów x-kom.

Do naszego działu Marketingu szukamy Content Specialist, który będzie pracował nad najlepszą treścią niosącą know-how, nowinki oraz merytoryczną wiedzę z branży HR dla naszych użytkowników, okraszoną specjałami dla wujka Google.
Rolą działu Marketingu jest powiększanie naszego lejka sprzedaży, generowanie wysokiej jakości leadów dla działu Sprzedaży oraz budowanie świadomości marki. Szukamy osób pracowitych, lubiących mierzyć się z postawionymi celami i lubiącymi pracować w zgranym, rozwijającym się zespole i firmie.

tomHRM to produkt naszej firmy ENNOVA, która posiada stabilną pozycją, wieloletnie doświadczenie w branży IT, zgrany zespół, portfelem klientów z rekomendacjami i pasją do tworzenia rzeczy dobrych.

Kultura naszej firmy opiera się na kilku filarach:

  • Długoterminowe relacje
  • Zaufanie
  • Praca zespołowa
  • Efektywna komunikacja
  • Holistyczne podejście
  • Ciągły rozwój

Wymagania

  • Płynny język polski
  • +2 rok doświadczenia w branży B2B
  • Znajomość Wordpress lub innego CMS
  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • Podstawowa wiedza/doświadczenie SEO

Obowiązki

  • Tworzenie innych merytorycznych artykułów wspomagających SEO, włącznie z case studies, e-books, newslettery
  • Tworzenie artykułów na bloga
  • Opcjonalnie prowadzenie kanałów social media
  • Analiza działań
  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie generowanych ruchem płatnym i bezpłatnym leadów sprzedażowych

Oferujemy

  • Forma umowy wybierana przez Ciebie: UoP lub B2B,
  • Możliwość współpracy na część etatu,
  • Wynagrodzenie B2B: 5000-6000 zł netto / UoP: 6500 - 7000 zł brutto,
  • 20 dni płatnej przerwy (dla umowy B2B),
  • Flextime / flexplace (w przyszłości możliwe biuro w Warszawie),
  • Zapewniamy pełne wdrożenie do firmy, cykliczne szkolenia z produktu,
  • Najważniejsze narzędzia do pracy: m.in. narzędzia analityczne, seo i inne,
  • Wsparcie i zaangażowanie ze strony zespołu.

Co dalej
Po otrzymaniu Twojego CV skontaktujemy się telefonicznie z Tobą aby krótko porozmawiać o Twoim doświadczeniu i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Praca zdalna

Stanowisko

Content Manager

Dział

Marketing

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę
B2B

Osoby kontaktowe

Mirosław Nowoszewski Founder / Head of Product

Recruitment powered by tomHRM